×

Велосипедний дитячий шолом ABUS HUBBLE 1.1 S Retro Flower (818394)

Производитель
Abus
Код
32858
Наличие
В наличии
1318 ₴Діти потребують нашого захисту в багатьох ситуаціях, а особливо коли вони починають опановувати їзду на двох колесах. Тому німецька компанія ABUS ставиться надзвичайно відповідально до проектування та виготовлення дитячих велошоломів. Із нашими шоломами ви можете бути впевнені, що придбали найкраще для своєї дитини.

Діти носитимуть шоломи тільки якщо їм нічого не натирає і не дратує. Тому в моделі ABUS Hubble багато зусиль і уваги докладено для досягнення ідеального комфорту.

Шолом виготовлений за найпрогресивнішою технологією In-mold аналогічно до професійних дорослих моделей – зовнішня оболонка та абсорбуючий шар EPS з'єднані під температурою без використання клею. Динамічна форма шолома включає важливі елементи безпеки: видовжені боки та потилична частина забезпечують додатковий захист для голови та шиї дитини, вбудований козирок убереже чоло при падінні.

Особливість моделі ABUS Hubble — система захисту від сонячного проміння SPS (Sun Protection System). Вентиляційні отвори спроектовані таким чином, що голова дитини захищена від попадання прямого сонячного світла. Із шоломом Hubble можете не перейматися про можливі опіки, коли дитина довго гратиметься на відкритому сонці.

Увага до деталей також на традиційно високому для німецької компанії рівні: магнітна застібка Fidlock дуже проста у користуванні, система фіксації ZoomLite дозволяє легко підігнати шолом по формі голови за допомогою зручного коліщатка, максимально комфортна підкладка знімається для прання, зручні ремінці легко регулються, а м’яка накладка під застібкою убереже підборіддя від натирання. Повітря проходить через 6 впускних та стільки ж випускних отворів, які з’єднані між собою глибокими каналами. Інтегрована сітка захистить дитину від комах.

Високий рівень пасивної безпеки гарантують вбудований у заднє коліщатко ліхтарик та світловідбиваючі наклейки, які підвищують видимість в темну пору.

Зверніть увагу, що шоломи ABUS, як і вся продукція німецького бренду, виготовлена із екологічно чистих та безпечних матеріалів, відповідно до найсуворіших норм ЄС. Ви можете бути спокійні за здоров’я своєї дитини.


Габарити упаковки: 31 х 23 х 18 см

Тип: Звичайний

Вид: Дитячий

Розмір: S (46-52 см)

Кількість отворів: 12

Змінні антибактериальні вставки: Є

Матеріал: 

-Зовнішня частина: 100% Пластик

-Внутрішня частина: 100% Пінополістирол

Вага, г: 230

Колір: Різнокольоровий

Категорія: Шоломи

Теги: З сіткою від комах, легкі, для дівчат

Країна виробництва: Німеччина

Країна реєстрації бренду: Німеччина


Особливості: Технологія In-Mold, 12 вентиляційних отворів, магнітна застібка Fidlock, система фіксації ZoomLite, система захисту від сонячного проміння SPS, світловідбиваючі наклейки, вбудований ліхтарик, сітка від комах
Вес 230
Сменные антибактериальные вставки Есть
Теги с сеткой от насекомых
Материал. Зовнішня частина: 100% Пластик Внутрішня частина: 100% Пінополістирол, Зовнішня частина: 100% Пластик Внутрішня частина: 100% Пінополістирол, Зовнішня частина: 100% Пластик Внутрішня частина: 100% Пінополістирол
Вид Детский
Цвет. Разноцветный, Разноцветный
Страна производитель: Германия, Германия, Германия, Германия
Габариты упаковки 31 х 23 х 18 см
Тип Обычный
Страна регистрации бренда Германия
Количество отверстий 12
Категория Шлемы
Размер. 46 - 52 см, 46 - 52 см